O Nás

Naše krásné obrazy.

Obrazy jsou jako okna do naší duše. Ukazují naši osobnost, sny i radosti. U nás v papilo chceme, aby měl každý možnost vyjádřit sám sebe skrze ty nejkrásnější fotografie. Nabízíme tisíce
Obrazy do tvého domova i kanceláře Ozdobit si svůj domov, kancelář nebo třeba rovnou celý podnik. Naše obrazy se budou perfektně vyjímat nad tvou postelí, v kuchyni nebo obýváku. Mysleli jsme ale také na profesionální podniky. A máme v zásobě pěknou sbírku tematických fotoobrazů, které dodají šmrnc hotelovému lobby, kavárně nebo třeba restauraci. Na čem si zakládáme? Unikátnost obrazů. Každý z nás je originál. A stejně tak naše obrazy, které jsme pečlivě vybírali podle současných interiérových trendů i podle toho, co by se ti mohlo opravdu líbit. Zvolit si u nich můžeš také barvu tisku, velikost nebo materiál plátna, takže ti doma bude viset naprostý unikát. Použití nejmodernějších technologií. Na tisk jsme experti. Používáme nejmodernější technologie pro zpracování fotografií, a díky tomu nám pod rukama vznikají opravdové umělecké poklady. Hotové fotoobrazy se chlubí neobyčejnou barevností, ostrostí a jemnou gradací. Navíc jsou odolné proti poškrábání, takže po letech na zdi budou pořád vypadat jako nové. Tvoje spokojenost. Není nic lepšího než pozorovat, jak ti naše obrazy dělají radost. Chceme ti nabídnout výběr z opravdu pestré databáze profesionálních fotografií za dobrou cenu a zároveň tě překvapit rychlým doručením – ať už u nás, nebo po celé Evropě. Takže až se budeš poohlížet po dalším uměleckém kousku do svého domova, už víš, kde hledat. Našim věrným zákazníkům navíc rozdáváme sympatické slevy na další nákup!

A kdo jsme my?

Jsme českou společností každým coulem a sídlíme v Pískové Lhotě u Poděbrad. Papilo jsme založili teprve nedávno, ale na trhu rozhodně nepatříme k žádným nováčkům. Možná znáš naši společnost 24print.eu, se kterou jsme na poli digitálního barevného tisku už od roku 2006. Za tu dobu si naše fotokalendáře, obrazy nebo fotoknihy pořídilo více než 200 000 zákazníků.